1000kitap nasıl kullanılır

Öncelikle, uygulamaya kaydolmak için fotoğrafta gördüğünüz ‘hemen kaydolun’ yazısına geliyorsunuz. Daha sonra ad, soyad, kullanıcı adı, şifre, cinsiyet ve doğum tarihi bilgilerinizi giriyorsunuz ardından sağ altta bulunan ‘kaydol’ yazısına dokunuyorsunuz. Böylece 1000 Kitap uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

1000 kitap okur puanı nasıl verilir?

Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün paylaşımlardan ve bu paylaşımların beğenilme ile yorum sayısından üzerinden belirli oranlarla çarpılarak oluşturulur. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 Okuduğun kitapların okur puanınızı artırabilmesi için okuduğunuz kitabın %10’u adar inceleme eklemeniz gerekmektedir.

Kitap Oku uygulaması nasıl kullanılır?

Android kullananların ise, Google Play’e giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra "iBooks" application’larını görüp, bedava indirebileceğiniz yüzlerce kitapları göreceksiniz. iBook’tan sadece İngilizce değil, Almanca ve Fransızca klasik eserlere ulaşabilirsiniz.

Kitap okumak için hangi uygulama?

Sizin için 10 ücretsiz e-kitap okuyucu uygulamayı bir araya getirdik. … Ücretsiz e-kitap okuyucu uygulamalar:

 1. Amazon Kindle,
 2. Aldiko Book Reader,
 3. Cool Reader,
 4. FBReader,
 5. ReadEra,
 6. KyBook 3,
 7. Moon+ Reader,
 8. Wattpad,

1000k kime ait?

Haci Seydaoğlu – Kurucu, geliştirici – 1000kitap | LinkedIn.

1 okur puanı ne demek?

Okur puanı denilen bir sistem mevcut ki okuduğunuz kitap sayısına göre yaptığınız inceleme ve paylaştığınız alıntı sayısına bağlı olaraktan artıp azalan bir puanlama sistemi.

Cep telefonundan kitap nasıl okunur?

Kitapları cihazınıza indirme ve okuma

 1. Android telefon veya tabletinizin kablosuz ağa bağlı olduğundan emin olun.
 2. Google Play Kitaplar uygulamasını açın.
 3. İndirmek istediğiniz kitaba dokunun. Ayrıca, kitabı çevrimdışı okumak üzere kaydetmek için Diğer. İndir’e dokunabilirsiniz.

Bedava kitap nasıl okunur?

Google Kitaplar’da ücretsiz kitapları oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Herhangi bir kitap adı arama yaptıktan sonra “Tools” kısmına tıklamalı ve “Any Books” başlığı altında bulunan “Free Google eBooks” seçeneğini seçin. Bu şekilde arama yaparak okuyabileceğiniz ücretsiz olan kitaplara ulaşabilirsiniz.

Telefondan kitap okumanın faydaları var mı?

Yatma vakti geldiğinde, elinizde bir elektronik kitapla (e-kitap) battaniyenin altına kıvrılmış "bir şeyler okuyayım" diyorsanız aslında uykunuza ve sağlığınıza zarar veriyor olabilirsiniz. Uyarıyı, Harvard Tıp Fakültesi’ndeki Amerikalı doktorlar yapıyor.

En iyi kitap okuma programı hangisi?

Bluefire Reader Android, iOS ve Windows cihazları için kullanılabilir. Uygulama, yer imi, vurgulama, sözlük arama, not alma, bağlamsal arama ve daha fazlasını içeren çeşitli özellikler sunar. Ekran ve okuma ayarlarını okuma gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Kitap okumak için ne yapmalıyım?

Okuma Alışkanlığı Kazanma Yolları

 1. Size Keyif Vermeyen Kitaplardan Vazgeçmeyi Bilin. …
 2. Zamanınızı Kullanmayı Öğrenin. …
 3. 3. Kitap Özetlerini ve İncelemeleri Yabana Atmayın. …
 4. Kalem Kullanmaktan Çekinmeyin. …
 5. Okuma Arkadaşları Edinin. …
 6. 6. Okumaya Özel Bir İnziva Alanı Oluşturun. …
 7. 7. Mutlak Okuma Saatleri Belirleyin.

Kitap okuma uygulaması paralı mı?

Türkiye’nin 81 ili ve 19 ilçesinde bulunan toplam 100 halk kütüphanesi üzerinden okuyuculara 7 gün 24 saat ücretsiz hizmet verecek "e-kitap" uygulaması hayata geçirildi.

1000 kitap uygulaması ücretli mi?

Diğer kitap tutkunlarıyla iletişim kurabiliyor, onlarla sohbet edebiliyorsunuz. Fakat 1000 Kitap uygulaması, bu özelliklerinin dışında bir e-kitap uygulaması olmadığı için kullanıcıya buradan kitap okuma imkanı sağlamıyor. Ayrıca tamamen ücretiz bir uygulamadır.

1000Kitap kütüphane nedir?

okuduğun, okumayı düşündüğün, şu anda okuduğun, yarım bıraktığın kitapları arşivleme olanağı sunan sitedir. ayrıca kitap ve yazarlarla ilgili bilgiler, haberler, fotoğraflar, röportajlar yer almaktadır. kısaca her yönüyle faydalı içeriğe sahip bir sitedir.

1000 kitap sitesi nedir?

1000Kitap, 2 Mayıs 2012’de Türkiye’de kurulmuş, kitap odaklı bir sosyal kataloglama ve sosyal ağıdır. 1000Kitap, bir sonraki okuyacağınız kitabı seçmenize yardımcı olur. Okuma zevkinizin benzediği okurları, farklı yazarları keşfetmenizi sağlar.

Telefonda kitap yazılır mı?

Cep telefonu romanı bilgisayarda da yazılabiliyor. Ama romanın ritmi farklı olduğu için okurlar aynı ilgiyi göstermiyor. Yazarlar internette yayınlanan romanlar için para kazanmıyor. Roman ancak basılırsa bir gelir getiriyor.

Telefonda kitap okumak gözleri bozar mı?

Telefonla oynamak, monitöre çok bakma ya da kitap okumak gözü bozmaz ama gözü yorar ve göz kuruluğuna sebep olur. Göz bozukluğu genel olarak doğuştan gelir.

Maybe you are interested in:

harçlık avans nasıl kullanılır

Related searches

 1. 1000kitap ekşi
 2. 1000 kitap uygulaması
 3. 1000Kitap giriş
 4. 1000 Kitap Alıntılar
 5. 1000Kitap indir
 6. 1k kütüphaneci puanı nedir

Leave a Comment