FAQ

Ankara konya kaç km?

Konya Ankara Arası Kaç Km? Konya ile Ankara arası yaklaşık 270 km civarındadır. Bu güzergah otomobil veya özel araçla gidilecekse D 715 Karayolu …

Ankara Konya Ankara arası kaç km?

Ankara ile Konya arasındaki mesafe karayoluyla 261 kilometre. Yol yaklaşık olarak 3 saat ve 11 dakika zaman alır ve Kızılay Mah., Çiğdem Mah., Bahçelievler Mah., Gence, Kulu, Cihanbeyli ve Büyükkayacık Mah. üzerinden geçer.

Konya Ankara kaç tl yakar?

Ankara ile Konya yol güzergahında benzinli bir araç kullanıyorsanız 262 Km mesafede 17,0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 386 TL olur. Dizel bir aracınız varsa 14,4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız.

Ankara Konya hızlı tren yolu kaç km?

Ankara – Konya Yüksek Hızlı Treni ya da kısaca Ankara – Konya YHT, 317,267 kilometre (197,141 mi) uzunluğundaki Ankara – Konya güzergâhında TCDD Taşımacılık tarafından işletilen Yüksek Hızlı Tren’dir.

Konya Ankara arası otobüsle kaç km?

Ankara ile Konya arasındaki mesafe 251kms km’dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 3 saat 14 dakika kadar sürmektedir.

Ankara Konya hızlı tren kaç saat sürer?

Ankara – Konya arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Ankara Konya otoban var mı?

Konya ile Ankara arası yaklaşık 270 km civarındadır. Bu güzergah otomobil veya özel araçla gidilecekse D 715 Karayolu ya da otoyol tercih edilebilir.

Ankara Konya kaç litre benzin?

Konya Ankara Km Yakıt Hesaplama Konya ile Ankara yol güzergahında benzinli bir araç kullanıyorsanız 271 Km mesafede 17,6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 339 TL olur. Dizel bir aracınız varsa 14,9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız.

Konyadan Ankara arası kaç saat?

Ankara ile Konya arası toplam 262 km’dir. Bireyler 262 km yolu kendi araçlarıyla 3 saatte gidebiliyor.

Arabam kaç km yakar?

Aracınızın deposunun kapasitesini, kat ettiğiniz kilometreye bölüp 100 ile çarptığınız zaman böylece 100 kilometrede ortalama yakıt tüketiminizin ne kadar olduğunu bulabilirsiniz.

Ankara-Konya arası hızlı tren ücreti ne kadar?

ankara-konya-arası-hızlı-tren-ücreti-ne-kadar

Ankara-Konya-Ankara hattında işleyen trenler Eryaman, Polatlı ve Selçuklu duraklarına uğramaktadır. Seyahat 1 saat 49 dakika sürmektedir. Ankara-Konya için YHT bilet fiyatı 87 TL’dir.

Konya hızlı tren kaç para?

konya-hızlı-tren-kaç-para

KONYA-İSTANBUL BİLETİ 118 LİRADAN 143 LİRAYA YÜKSELDİ Konya-Ankara arası hızlı tren bilet fiyatı 45 TL’den 53.5, gidiş-dönüş ücreti 90, Konya-İstanbul arası hızlı tren bileti de 118 TL’den 143 TL’ye yükseldi. Konya-Ankara arası sefere yüzde 16, Konya-İstanbul arası sefere de yüzde 21 zamlanmış oldu.

Ankara Konya hızlı tren neden yok?

Ankara ve çevre illerde etkili olan aşırı yağış nedeniyle Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattı kullanılamaz hale geldi. Hattaki menfezler taşıp, raylar sel suları altında kalırken, TCDD Ankara-İstanbul-Konya tren seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Eskişehir Ankara arası kaç km?

Ankara Eskişehir arası kişiler tarafından araştırılabiliyor. Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Antalya Konya arası kaç?

Antalya Konya Arası Mesafe Kaç Km? Antalya ile Konya arası mesafe karayolunu ya da havayolunu tercih edenlere göre değişiklik gösterecektir. Her iki şehir arası karayolu mesafesi ortalama 340 km olarak biliniyor. Antalya Konya arası kuş uçuşu mesafe ise 192 km’dir.

Kayseri Ankara arası kaç kilometre?

Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir.

Konya tren bileti ne kadar?

Pendik – Konya Tren Saatleri

KalkışVarışBilet Fiyatı
07:1011:30₺260

Ankara İstanbul hızlı tren kaç TL 2022?

ankara-i̇stanbul-hızlı-tren-kaç-tl-2022

YHT 2022 bilet fiyatları ne kadar, kaç TL? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, YHT biletlerine yüzde 30 zam yaptı. Ankara-İstanbul YHT bilet fiyatları yapılan zammın ardından 151’dan 195 liraya yükseldi. Konya-İstanbul arası YHT bilet fiyatları 235 lira, Konya-Ankara arası yüksek hızlı tren bilet fiyatı 87 lira oldu.

Maybe you are interested in:

uçağı kim icat etti?

Related searches

  1. ankara i̇stanbul arası kaç km
  2. konya i̇stanbul arası kaç km
  3. konya antalya arası kaç km
  4. ankara konya arası hızlı tren kaç saat
  5. konya kaç km2
  6. ankara – konya otobüs
  7. konya adana arası kaç km
  8. ankara eskişehir kaç km

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu