Blz coin nedir

Blz Coin arzı ne kadar?

Bluzelle fiyatı bugün $0,062796282353 ve 24 saatlik işlem hacmi $2.984.035.Fiyat son 24 saatte -5.0% azalmıştır.Dolaşımda 350 Milyon BLZ coin arzı, toplamda 500 Milyon coin arzı bulunmaktadır.Binance, şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır.

Blz Coin hangi borsalarda var?

Dolaşımdaki arz 340,999,974 BLZ coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. Bluzelle ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Bitrue, MEXC, Tapbit, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Blz Coin Delist mi?

Borsadan delist edilecek altcoin çiftleri şunlardır: AE/ETH, BGBP/USDC, BLZ/BUSD, KMD/BUSD ve NULS/ETH.

1 Blz kaç dolar?

Bluzelle/United States Dollar Verisi An itibarıyla USD karşısında BLZ fiyatı, son 24 saatte %4.08 artışla $0.06782 seviyesine ulaştı.

Blz Coin amacı nedir?

BLZ Coin; doğrudan merkeziyetsiz uygulamaların sansüre dayanan, güvenli ve çok ölçeklenebilir biçimde veri depolamasını sağlayan sistemin kripto para birimidir. Bununla beraber verileri kayıt altına almaktadır.

Mina Coin hangi borsalarda listeleniyor?

Mina ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKX, MEXC, Deepcoin, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Blz Coin Nasıl satın alınır?

BLZ Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir. Bluzelle Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor.

Mina Coin hangi ağı kullanıyor?

MINA, yapısı gereği blokzincir ağı kullanmasına rağmen oldukça düşük bir alan kaplar ve bu sabittir. Sahip olduğu bu özellik sayesinde sürdürülebilir ve çevre dostu bir blokzincir olarak tanımlanır. Proof of Stake algoritmasına yenilikçi bir bakış açısı getirmiştir.

Binance hangi Coinleri Delist ediyor?

Önde gelen kripto para borsası Binance ayrıca KSM/BNB, MANA/BNB, OGN/BNB işlem çiftlerini spot işlemden kaldıracak. VGX/BTC, VGX/ETH, ZIL/EUR işlem çiftleri de 18 Kasım tarihinden itibaren spot işlemlerden kaldırılan projeler.

Mana coin mi token mi?

Mana aynı zamanda madenciliği yapılan bir token’dır.

1 Bitcoin Gold ne kadar?

1-bitcoin-gold-ne-kadar

Bitcoin Gold bugünkü fiyatı ₺274.16 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺55,673,817 TRY.

500 lirayla kaç dolar alınır?

Türk Lirası alış kuru ve türk lirası satış kuru 14.12.2022 tarihi itibariyle saat 19:23’de güncellenmiştir. 1 Türk Lirası 0,0537 Dolar karşılık gelmektedir. 500 Türk Lirası karşılığında 26,8500 Dolar alınabilmektedir.

CTSI Coin hangi borsada?

ctsi-coin-hangi-borsada

1,000,000,000 CTSI coin. Cartesi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, MEXC, Bitrue, CoinTiger, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Bit Coin mantığı nedir?

Bitcoin.org ilk Bitcoin web sitesinin kullandığı temel addır. Bitcoin temel geliştiricileri ile diğer topluluk üyeleri tarafından kayda geçirilmiş ve yönetilmektedir, Bitcoin topluluklarının da katkıları vardır. Bitcoin.org resmi bir site değildir.

Türkiye bir ada mı?

Türkiye bir yarımada ülkesidir. Biri Asya kıtasında bulunan Anadolu, diğeri ise Avrupa kıtasında bulunan Trakya olmak üzere iki ana yarımadadan oluşmaktadır.

Ada Coin sağlam mı?

Cardano bu kripto para birimleri arasında en güvenilir ve gelişmiş kripto para olarak ilk 10’da yer almaktadır. CoinMarketCap verilerine göre güncel olarak 8. sırada yer almakta.

Ada kimin parası?

ada-kimin-parası

Cardano, akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformu çalıştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi ağı ve açık kaynaklı bir projedir. Cardano’nun dahili kripto para birimine ADA denir. Projenin gelişimi Zug, İsviçre merkezli Cardano Vakfı tarafından denetlenmektedir.

Mina Coin arkasında kim var?

İlk kurulduğu zamanlarda Coda Protocol ismi ile tanınıyordu. 2020 yılındaysa ismini şu an bildiğimiz ismi olan Mina Protocol’e çevirdi. Şirketin CEO görevindeyse Evan Shapiro var. Daha önce Mozilla firmasında çalışmış olan genç CEO’nun mesleği bilgisayar programcılığı.

Maybe you are interested in:

gösterge nedir

Related searches

  1. BLZ Coin Geleceği
  2. BLZ Coin Yorum
  3. Blz Coin Nedir
  4. BLZ coin grafik
  5. Ctsi Coin Nedir
  6. CTSI coin yorum
  7. blz coin events
  8. BTC yorum

Leave a Comment