Bolpuan nasıl kullanılır pegasus

Pegasus bol bol puan nasıl kullanırım?

Biriktirdiğin tüm BolPuanlarınla zaman ya da kontenjan sınırı olmadan kendin ya da sevdiklerin için bütün uçuşlar için kullanabilirsin. Vergi ve ek ücretler Hava Limanı check-in bedeli ve hizmet bedelini kapsamaktadır. En az 2.000 BolPuan’ı olan BolBol üyeleri biletleme yapabilmektedir.

Bol bol puan nerede kullanılır?

BolPuanlarınızı, flypgs.com ve mobil uygulamamız üzerinden Pegasus’tan bilet alırken, koltuk seçimi, fazla bagaj ödemesi, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) ekleme ve ön bildirimli yemek siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

BolPuan nasıl kullanılır?

Kazanılan Puanların Kullanımı BolPuan’larınızı flypgs.com’dan ya da Pegasus mobil aplikasyonundan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus’ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.

Pegasus bol bol ne işe yarar?

Pegasus BolBol, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarından ve koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarından, Pegasus BolBol program ortağı olan işyerlerinde yaptıkları harcamalardan BolPuan kazanmalarını ve kazandıkları BolPuanları yine Pegasus Hava Yolları bünyesinde uçuş ve ek hizmet alımları …

Pegasus 1 puan kaç TL?

Her 100 TL harcamaya 100 Bolpuan vermekte. Yurt içi Online check-in’e 250 Bol puan, Yurt dışı Online check-in’e 500 Bol puan, Yeni sistemde Pegasus Plus’taki gibi 1 puan = 1 TL gibi bir denklik sistemi bulunmamakta.

Pegasus kampanya kodu nasıl alınır?

Pegasus indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Pegasus indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. … Popüler Pegasus indirim kodları

İndirimDetaylarSon Gün
Kupon KoduPegasus Kampanya Kodu: 100TLBelirtilmemiş

Pegasus Öğrenci indirimi var mı?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Pegasus bol bol üyesi nasıl olunur?

BOLBOL NEDİR?

 1. Ücretsiz Üye Ol. Cep telefonunu numaran ve e-posta adresinle hemen ücretsiz şekilde üye olabilirsin.
 2. Kolay ve Hızlı Biletleme Yap. …
 3. Uçuş Asistanı Özelliğini Kullan. …
 4. BolBol Puan Kazan, Dilediğin Yere Uç …
 5. Zaman ve Kontenjan Sınırı Olmadan Biletleme Yap.

0888 li numaralar ücretli mi?

* 0888 228 12 12 numaramız tüm kullanıcılar için (Türk Telekom Mobil, Türk Telekom Ev Telefonu, Turkcell, Vodafone) ücretlendirme periyodu (vergiler dahil) saniye olarak hesaplanıp, DK 1,5 / TL olarak, operatörünüz tarafından faturanıza yansıtılacaktır.

ING BolPuan ne demek?

Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %1’i kadar TL karşılığı BolPuan’dır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmayacaktır. ING Pegasus BolBol Premium Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus toplar ve taksit yapar.

Pegasus kart ne işe yarar?

· Kredi Kartı ile para yükleme işlemlerinde her 150 TL’ye 10 BolPuan, · 200 Euro ve üzeri tüm yurt dışı işlemlerde, alışveriş, e-ticaret ve konaklama harcamalarında her 1 Euro’ya 2 BolPuan, · Yurt dışı ATM para çekme işlemlerinde her 1 Euro’ya 1 BolPuan kazanabilirsiniz.

Pegasus Plus Classic Kart nedir?

ing bank’ın 8 yıldır kredi kartı kullanıp ciddi bir sorun yaşamayan şahsıma vermeyi reddettiği kredi kartı. kart ücreti yok, bonus özelliği var bir de bu yetmezmiş gibi her alışverişte pegasustan uçuş puan kazandırıyor.

Türk Hava Yolları promosyon kodu nasıl alınır?

Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Türk Hava Yolları kupon kodu indirimlerini hemen deneyin. … Popüler Türk Hava Yolları indirim kodları

İndirimDetaylarSon Gün
Kupon KoduTHY Kupon Kodu: Sizin için Ekstra %1030-06-2022

Kampanyalı uçak bileti nasıl alınır?

Ucuz Uçak Bileti Bulma Yolları

 1. Seyahat tarihlerinizi esnek tutun.
 2. Biletinizi fiyatların en uygun olduğu zamanlarda alın.
 3. Uçak bileti arama motorlarını kullanın.
 4. Biletinizi erken alın.
 5. Biletinizi geç alın.
 6. Alternatif havalimanlarına bakın.
 7. Alternatif rotalar deneyin.
 8. Havayollarının mail listelerine kaydolun.

Pegasus bedava bilet şifresi nasıl kullanılır?

Kampanya Koşulları Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir, en geç 31 Mart 2021 tarihine kadar şifreler ile biletleme yapılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar ilgili şifreler ile biletleme yapılmadığı takdirde bedava bilet hakkı sona erer. Her şifre tek kullanımlıktır.

Uçak bileti öğrenci indirimi var mı?

24 Yaş Kuralı Yükseköğretim Kurulu’nda kaydı olan öğrencilerin Türk Hava Yollarının %25 indirimli uçak bileti avantajından faydalanmaları için 24 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. 24 yaşını geçmiş olanlar öğrenci olsalar dahi bu fırsattan hiçbir şekilde yararlanamayacaklardır.

Pegasus neden daha ucuz?

Kısacası Pegasus olarak kullanmadığın hiçbir hizmetin ücretini senden almıyorum. Aksine sana kendine uygun olanı seçme imkanı sunuyorum. Bu yüzden uygun fiyatlar ve uygun seçeneklerle sana en uygun uçuşu sunuyorum.

Pegasus 2000 TL hediye gerçek mi?

İnternette mesaj yoluyla yayılmaya başlayan Pegasus Hava Yolları’nın Kadınlar Günü’ne özel hediye dağıtması bilgisi gerçeği yansıtmamaktadır. Şirketimizin konu ile hiçbir bağlantısı yoktur, lütfen itibar göstermeyiniz.

888 li numaralar nasıl açılır?

Türk Telekom sabit hat aboneleri hatlarını 0888 – 0898 Katma Değerli Hizmet numaralarına açtırmak için, bireysel hat aboneleri; 444 1 444 çağrı merkezini arayabilir,online işlem merkezinden bu işlemi yapabilir veya Türk Telekom bayilerinden aynı şekilde açtırma işlemini tamamlayabilirler.

888 li hat nedir?

Cinsel içerik ihtiva eden katma değerli elektronik haberleşme hizmetleri dışında ve özel içerikli hizmetler dışında bulunan diğer katma değerli elektronik haberleşme hizmetleri 888 alan kodunda bulunan numaralar üzerinden verilir.

ING Bank Turuncu ekstra ne demek?

Turuncu Ekstra Kart, hem alışveriş yapılabilen hem de yurt içinde tüm ATM’lerden nakit para çekilebilen bir banka kartıdır. Turuncu Ekstra Kart’ı üzerinizde nakit para taşımak yerine yurt içinde alışverişlerinizde kullanabilir ve ATM’lerden günlük para çekme limitiniz kadar nakit çekebilirsiniz.

Hangi kredi kartı daha iyi?

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Kart AdıMarkaNakit Avans
Enpara.com Enpara.com Ömür boyu aidat almayan kredi kartı!Enpara.comVar
TEB TEB Bonus CardBonusVar
Garanti BBVA Bonus Kredi KartıBonusVar
Garanti BBVA Shop&Fly Platinum American Express Trink özelliği ile 350 TL’ye kadar şifresiz temassız ödeme yapın!Shop&MilesVar

ING flash pass ne demek?

Flash Pass (Hızlı Geçiş Hakkı) Özel Bankacılık Kredi Kartı; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşen yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde, size hızlı geçiş imkânı tanıyor. Bu haktan faydalanmak için, ING Mobil üzerinden Flash Pass kodunuzu almanız yeterli.

Pegasus kredi kartına kaç taksit yapıyor?

Axess İle 12 Taksit İmkanıı! Yurt Dışı Otellerinde 3 Taksit! Yurt Dışı Otellerinde 3 Taksit! Yurt Dışı Otellerinde 3 Taksit!

Maybe you are interested in:

teams nasıl kullanılır öğrenci

Related searches

 1. Pegasus BolBol puan ile bilet alma
 2. Pegasus BolPuan nasıl kullanılır
 3. Pegasus BolBol giriş
 4. Bol bol puan nasıl kullanılır
 5. 2000 bol bol puan kaç TL
 6. Pegasus BolBol Shop
 7. Pegasus bol bol Telefon
 8. Pegasus puan kaç TL

Leave a Comment