Chip para nasıl kullanılır

Neo Kart Chip-Para Kullanımı

  1. Kartın manyetik şeridini okutun.
  2. POS Menüsünde yer alan Chip-para işlem menüsünü seçin.
  3. Açılan menüden CP Satış adımını seçin.
  4. Açılan ekrandan Peşin Satış adımını seçin.
  5. Harcama tutarının tamamını ekrana yazın.

1 chip para kaç TL?

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

Akbank chip para Trendyolda kullanılır mı?

Axess Chip para Trendyol da kullanılır mi? Sizlere chip para ile alışveriş imkanı sunan platformlar ise şu şekildedir: Beymen. Gitti Gidiyor. Trendyol.

Chip para mobilden nasıl kullanılır?

“Chip-para ile öde” özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Juzdan ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer alan chip-para ile öde butonuna dokunmak.

100 TL chip para ne demek?

Türkiye’nin ilk cebe inen kartı Juzdan’dan hemen başvur, kartın cebine insin, anında kullan. Amazon.com.tr, Gittidigiyor, Hepsiburada, n11 veya Trendyol’da tek seferde yapacağın 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL kaybolmayan chip-para kazan.

200 chip para ne kadar?

Aylık harcama sözünün gerçekleştirilemediği her ay için 100 TL chip-para tarifesinde 10 TL; 200 TL chip-para tarifesinde 20 TL kampanya ücreti yansıtılacaktır.

Chip para nasıl hesaplanır?

Akbank Kart ile Axess üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip-paraları dilediğiniz zaman, anlaşmalı Axess üye işyerinde harcayarak bedava alışverişin keyfini yaşarsınız. ​1 chip-para = 1 TL değerindedir.

Chip para Trendyolda kullanılır mı?

Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

Akbank chip para nerede kullanılır?

Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

Chip para nerede kullanılır 2022?

Akbank Axess kart sahibisiniz ve kazandığınız Axess chip para nerede kullanılır, Nerede geçerli gibi birçok soru ile karşılaşıyoruz. Ancak 2022 yılında chip para geçen yerleri güncel şekilde bulamıyoruz. … Hangi marketlerde chip para ile alışveriş yapılabilir?

MigrosHappy MarketŞok Market
CarrefoursaKipaKiler

Akbank 250 TL chip-para nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

250 chip-para kaç TL?

kodla Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazan. Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıyor.

Akbank POS cihazından chip-para nasıl çekilir?

Alışverişte Hesabını Bilenlerin Banka Kartı NEO’da biriken chip-para’lar tüm Axess Üye İşyerlerimizde aşağıdaki şekilde kullandırılabilir. Kartın manyetik şeridini okutun. POS Menüsünde yer alan Chip-para işlem menüsünü seçin. Açılan menüden CP Satış adımını seçin.

Akbank 500 TL chip para nedir?

Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 15.06.2022 tarihine kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirler. Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

Akbank chip para kaç TL?

Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL, toplam 1200 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir. Kampanya kapsamında ilk ay 28 Mayıs – 30 Haziran 2021 olarak belirlenmiş olup, Temmuz 2021 – Mayıs 2022 arasındaki dönemde kampanya koşulları takvim ayı bazında belirlenmiştir.

Akbank 30 TL chip para kampanyası nedir?

Akbank’tan sana özel kampanya! Ay sonuna kadar ATM’lerimizden Akbank mobil’i kullanarak temassız şekilde yapacağınız ilk QR kod ile para çekme işleminize 5 TL, ikinci işleminize 10 TL, üçüncü işleminize 15 TL toplamda 30 TL chip-para kazanabilirsiniz.

50 TL chip-para ne demek?

İlk kez Akbank’lı olanlara özel 50TL’ye varan chip-para hediye! 23 Haziran – 23 Ağustos arasında Akbank Mobil kanalıyla ilk kez Akbank müşterisi olup Akbank Kart alanlara özel, kartlarıyla yaptıkları ilk alışverişleri kadar, 50 TL’ye varan chip-para hediye.

Akbank chip-para nasıl kazanılır 2022?

01.02.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 01.02-28.02.2022 arasında başvurarak, 28.02.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir. Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 28 Şubat 2022’ye kadar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanabilirler.

Chip-para nasıl birikir?

Bir müşteri kampanya kapsamında ayda en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. QR ile Ödeme yapmak için; kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra, Juzdan’da Ödemeler menüsündeki QR ile Ödeme’yi seçin. POS ekranındaki QR’ı Juzdan’dan okutun ve onay vererek ödemeyi tamamlayın.

Axess 1 chip kaç TL?

Axess Business ile yüz binlerce Axess üye işyerinden yapacağınız harcamalarınızda bol bol Chip-para kazanabilir, Chip-paralarınızı anında Axess işyerlerinde harcayabilirsiniz. 1 Chip-para = 1 TL değerindedir.

Migros chip para geçiyor mu?

Akbank Chip Para Kullanımı Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

Hepsiburada Axess chip para nasıl kullanılır?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra "Kart puanınızı kullanın" kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Maybe you are interested in:

üromisin 3g nasıl kullanılır

Related searches

  1. Chip para Nasıl kullanılır
  2. Axess chip-para
  3. Chip-para Nedir

Leave a Comment