FAQ

Elton hangi marka?

Elton TV hangi servis bakıyor?

Nasıl Servis Çağırabilirim ? Servis çağırmak için dilerseniz 0542 498 98 59 herhangi bir çağrı merkezi numaramızı arayarak çağrı merkezi personelimizden arıza kaydı açabiliriniz , dilerseniz servis talebi formunu doldurarak bizlere iletip arıza kaydı açtırabilirsiniz.

ONVO TV hangi markanın yan ürünü?

Onvo TV kimin diye bakıldığı zamanda da Mehmet Atmaca tarafından kurulan şirket, yerli bir marka olarak TV sektöründe faaliyet gösteriyor. Bu açıdan Mehmet Atmaca Bilişim A.Ş. bünyesinde bulunan Onvo, son teknolojiyi takip ederek önemli bir yerli marka olma amacında.

Elton 32 inç tv kaç ekran?

Ev ve iş yerlerinde değerlendirilebilecek şekilde dizayn edilen Elton EL32DAB3037 32" 80 ekran uydu alıcılı HD LED TV, günceli yakalayan ürünler arasında bulunuyor.

Elton 32 LED kaç ekran?

Elton EL32DAL502 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD LED TV.

AXEN tv kime ait?

Atmaca Elektronik A.Ş.

AXEN hangi ülkeye ait?

Sunny, Axen ve Woon gibi markalar ülkemizde Atmaca Elektronik Şirketi garantisi altındadır. Kısaca bunlar OEM ürünlerdir.

Nordmende kime ait?

1977 yılında Nordmende şirketinin çoğunluk hissesi Fransız Thomson Brandt şirketine satıldı . Ertesi yıl, kalan hisselerde satılarak şirket tamamen Thomson’a devredildi.

Elton tv kaç inç?

tarafından sigorta teminatına alınmıştır. … Elton EL32DAL13 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Android HD LED TV Özellikleri.

AB Yeni Enerji SınıfıE
Çözünürlük (Piksel)1366 x 768
ÇözünürlükHD Ready
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı32 inç / 82 cm

32 inç ne demek?

Sıklıkla kullanılan 32 inç ekranlar 71 cm x 40 cm olarak üretilmektedir. 32 inç cm ile dönüşüm yapıldığında 81,28 cm’ye denk gelmektedir. Bu sebeple 32 inç televizyonların eni 40 cm, boyu ise 71 cm kabul edilmektedir. Ayrıca bu televizyonların kullanımında 1,2 ve 1,6 metre uzaklıkta olunması önerilmektedir.

Mutfak televizyonu kaç inç olmalı?

Günümüzde özellikle ev hanımları, mutfakta zaman geçirirken sıkılmamak için televizyon açmaktadır. Mutfağında televizyonu olmayan bireyler ise, mutfak televizyonu araştırması yaparak uygun bir model bulmaya çalışmaktadır. Bu noktada en uygun televizyon modellerinin 22 ve 37 inç boyutlarında olduğu bilinmelidir.

Hi Level 39 inç kaç ekran?

Hi Level 39HL550 39" 99 Ekran HD Uydu Alıcılı LED TV.

Dijitsu kime ait?

Dijitsu şirketi, 1996 yılında kurulup 2012 yılında Kent Dış Ticaret tarafından satın alınmıştır. Bu şirket televizyon, klima, vantilatör, su sebili ve derin dondurucu olmak üzere pek çok elektronik eşya üretimi yapan bir markadır.

Sunny kimin ürünü?

Fabrikaları tarafından özel olarak üretilmektedir. 2 YIL SUNNY Elektronik A.Ş. Garantisi altındadır. Sunny ve Axen TV’lerde kurulum prosedürü bulunmamaktadır.

Sunny hangi markaya ait?

Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 42 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.

AWOX hangi markaya ait?

Awox kimin diye merak edenler için belirtelim Awox, Can Holding Şirketler Grubu’nun elektronik ve küçük ev aletleri alanındaki markasıdır.

Toshiba TV kim üretiyor?

Toshiba Corporation, çokuluslu yapıya sahip olan bir Japon üretim şirketi niteliğine sahiptir. Toshiba’nın genel merkezi Tokyo’dadır. Japonya’da yer alan bu firma tüketici ürünleri ile elektronik cihazlar ve bu cihazların parçaları konusunda dünya üzerinde bulunan sayılı markalarından birisidir.

Maybe you are interested in:

işaret dili hangi ülkenin resmi dillerinden biridir?

Related searches

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Check Also
  Close
  Back to top button