FAQ

Eskişehir istanbul kaç km?

İstanbul ile Eskişehir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 301 Kilometre mesafededir. İstanbul Eskişehir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; …

Eskişehir ile İstanbul arası kaç saat sürüyor?

İstanbul ile Eskişehir arasındaki mesafe, otoyollarda 300 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 161 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 3 saat ve 10 dakika zaman alır ve Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası, Altınova ve Ovaakça Çeşmebaşı üzerinden geçer.

Eskişehir İstanbul arası hızlı tren kaç km?

Ne mutlu ki İstanbul Eskişehir arasında da yüksek hızlı tren hattı bulunmaktadır. İstanbul arasındaki arası mesafe hızlı tren ile 300 kilometre, yolculuk süresi ise yaklaşık olarak 2 buçuk saattir.

Eskişehir İstanbul arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Eskişehir arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile İstanbul – Eskişehir yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 372kms km’dir ve seyahat etmek yaklaşık 4 saat saat kadar sürer.

Eskişehir hızlı tren kaç saat?

7- Eskişehir-İstanbul-Eskişehir YHT Eskişehir-İstanbul-Eskişehir Yüksek Hızlı Treninin durakları sırasıyla Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı ve Söğütlüçeşme’dir. Seyahat Süresi: Eskişehir-İstanbul: Yaklaşık 3 saattir.

Hızlı tren Eskişehir kaç TL?

hızlı-tren-eskişehir-kaç-tl

Ankara-Eskişehir parkurunda işleyen trenler Eryaman ve Polatlı duraklarına uğramaktadır. Seyahat süreci 1 saat 26 dakikadır. Ankara-Eskişehir için YHT bilet fiyatı 85 TL’dir.

Eskişehir İstanbul Esenler Otogar kaç saat?

Eskişehir – Esenler arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 53dk sürmektedir.

İstanbul Eskişehir tren bileti ne kadar?

İstanbul-Eskişehir arası 64 lira olan bilet fiyatı 77 lira olurken, gidiş-dönüş ücreti ise 109 liradan 131 liraya artırıldı. Eskişehir-İstanbul arası genç tarife ücreti ise 54.5 liradan 65.5 liraya artırıldı.

İstanbul Eskişehir trenle kaç saatte gidilir?

i̇stanbul-eskişehir-trenle-kaç-saatte-gidilir

Günde 10 sefer yapacak olan İstanbul-Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk.

İstanbul Eskişehir trenle nasıl gidilir?

İstanbul’dan Eskişehir’e tren yolculuğu için Yüksek Hızlı Tren hattı kullanılmalıdır. Bu hat ile İstanbul ile Eskişehir arası tren yolculuğu ortalama 3 saat sürmektedir. Gün içerisinde 10 adet sefer düzenlenmektedir ve bilet fiyatları 70 TL’dir.

İstanbul Eskişehir arası hızlı tren nereden kalkıyor?

i̇stanbul-eskişehir-arası-hızlı-tren-nereden-kalkıyor

Günde 10 sefer yapılan İstanbul-Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk. İstanbul (Pendik) kalkış ve İzmit YHT istasyona varışlı olarak gerçekleşiyor.

İstanbul Eskişehir ne kadar mazot yakar?

İstanbul ile Eskişehir yol güzergahında benzinli bir araç kullanıyorsanız 301 Km mesafede 19,6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 376 TL olur. Dizel bir aracınız varsa 16,6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyetiniz ise 411 TL olur.

Eskişehir İstanbul hızlı tren bilet fiyatı ne kadar?

eskişehir-i̇stanbul-hızlı-tren-bilet-fiyatı-ne-kadar

İstanbul – Eskişehir Yüksek Hızlı Tren ekonomi vagon bilet fiyatları şu şekildedir; Tam bilet fiyatı: 140₺ 13 – 26 yaş genç bilet fiyatı: 119₺

Eskişehir’den İstanbul’a hızlı tren var mı?

2014 yılından beri ise iki şehir arasında ulaşım hızlı trenler ile sağlanabiliyor. İlki Ankara ve Eskişehir arasında açılan hızlı tren hattı 2009 yılında kullanıma sokulmuştu. Saatte 250 km hız ile seyahat edilebilen seferler ile İstanbul ve Eskişehir arasındaki mesafe 2,5 saatte tamamlanabiliyor.

Tren bileti ne kadar 2022?

tren-bileti-ne-kadar-2022

Yüksek hızlı tren bilet fiyatlarına 3 Ocak 2022’de yaklaşık yüzde 20 zam yapılmıştı. Bu zamla bilet fiyatları 84 TL’den 101 TL’ye çıkmıştı. Nisan ayındaki zammın ardından 151 TL’ye yükselen bilet fiyatlarına bugün yüzde 30 zam daha yapıldı. Böylece yıl başında 84 TL olan bilet fiyatları altı ay içinde 111 TL arttı.

İstanbul Eskişehir otobüs bileti kaç TL?

En Çok Tercih Edilen İstanbul – Eskişehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firmasıİstanbul Eskişehir Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi Sayısı
Pamukkale Turizm250 TL9
Metro Turizm200 TL9
Sakarya VIB210 TL4
İstanbul Konfor190 TL3

İstanbul Eskişehir Otobüsle ne kadar?

İstanbul – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 42 dakika sürmektedir.

Maybe you are interested in:

1 sene kaç gün?

Related searches

  1. eskişehir ankara arası kaç km
  2. eskişehir istanbul arası hızlı tren kaç saat
  3. eskişehir i̇stanbul arası kaç saat otobüsle
  4. eskişehir – i̇stanbul otobüs
  5. i̇stanbul eskişehir kaç saat
  6. i̇stanbul eskişehir kaç saat tren
  7. eskişehir gezi̇lecek yerler
  8. i̇stanbul ankara kaç km

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu