Faturamı nasıl öğrenebilirim turkcell

Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek "Ödenmemiş Fatura" linkine tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Faturamı nasıl öğrenebilirim?

GUNCEL servisi ile, mobil hattınıza ait en güncel fatura bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell fatura nasıl görüntüleyebilirim?

Turkcell.com.tr altından İşlem Merkezi’ne giriş yaparak Faturalarım seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelen ekranda geçmiş döneme ait faturalarınızın durumunu ve detaylarını inceleyebilirsiniz. Önceki döneme ait faturalarınızı görmek için tıklayın.

Turkcell faturalı olup olmadığını nasıl anlarız?

En kolay *123# yap.

Turkcell fatura dökümü nereden alınır?

Faturalı Hat Turkcell.com.tr anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan "İşlem Merkezi" seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda "Faturalarım" altında yer alan "Fatura Analizi" seçeneğine tıklayın.

Kaybolan telefon faturası nasıl bulunur?

Faturayı tekrar çıkartma gibi birşey söz konusu değildir. Muhasebesel olarak bu mümkün değildir. ASLI GİBİDİR yapılır sana verilir senin talebin üzerine. Bu orjinal faturanın 2. nüshasının fotokopisi alınarak hazırlanır ve imza edilir.

Türk Telekom fatura borcu nasıl öğrenilir?

GUNCEL servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait en güncel borç bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. GUNCEL yazıp 5555 a gönderin. GUNCEL servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait en güncel borç bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Fatura dökümanı nasıl alınır?

Ayrıntılı fatura dokümanı talebinizi iletmek için şu adımları izleyin:

 1. 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak mobil, sabit internet, ev telefonu ve Tivibu hizmetlerinden size uygun olanı seçin.
 2. 10 haneli hizmet numaranızı, T.C. …
 3. Müşteri temsilcisine ayrıntılı fatura dökümü talep ettiğinizi iletin.

Turkcell ayrıntılı faturada neler gözükür?

Ayrıntılı fatura dökümü sadece arama yapılan numaraları, hangi numarayla hangi tarihte kaç dakika görüşüldüğünü ve hangi numaraya, ne zaman kısa mesaj gönderildiğini gösterir.

* 159 nedir?

Kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan *159# tuşlayarak "ara" tuşuna basabilir ya da K urumsal Online İşlemler üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Aboneliklerimi nasıl öğrenebilirim?

Yinelenen ödemeleri ve abonelikleri yönetme

 1. Abonelikler’de oturum açın.
 2. Görüntülemek istediğiniz ürünü bulun ve Yönet’e dokunun veya tıklayın.

Turkcell taahhüt sorgulama nasıl yapılır?

En altta bulunan "İşlem Merkezi" seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden "Hat Özetim"e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

* 124 nedir?

Tarifeden kalan tüm haklarınızı 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden de güncel kullanımlarınızı görebilir, fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell telefon dökümü nasıl alınır?

Turkcell.com.tr’de en altta bulunan "İşlem Merkezi" bölümüne tıklayınca açılan giriş sayfasından Turkcell şifrenizle giriş yaptıktan sonra "İşlem Merkezi" sayfasının sol tarafında bulunan "TL İşlemlerim" ve "Kullanım detayı" ndan son 3 aylık kullanım detayınızı öğrenebilirsiniz.

Cep telefonu dökümü nasıl alınır?

Telefon dökümanı çıkarmak için birkaç yöntem bulunmaktadır ama açıklamak gerek ki bunların hepsinde kullanılan operatör ile iletişime geçmek veya o operatöre özel şifre kullanmak gerekmektedir. Yöntemlerden bir tanesi kullanılan operatörün müşteri hizmetlerini arayarak bunu mail yoluyla talep etmektir.

Eski su faturalarımı nasıl görebilirim?

– www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna "İSKİ borç ödeme" yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

Telefon faturamı kaybettim ne yapmalıyım?

Merhaba . Satın almış olduğunuz bayiden aslı gibidir kaşe imzalı faturanızı alabilirsiniz. Yada arşivlerinde var ise asıl faturanızıda verebilirler. Birde faturanızı hatırlıyorsunuz dur faturanız e-fatura ise . Mail adresinizi kontrol edin . Mail adresine de Göndermiş olabilirler .

Fatura kaybetmenin cezası ne kadar?

2022 takvim yılında düzenlenmesi gereken her bir fatura için kesilecek asgari ceza tutarı 500 TL’dir. Bu fatura tutarına bakılmaksızın belirlenen ceza tutarıdır. 2021 yılında ise, 380 TL idi. Fatura düzenlememenin cezası, faturada yazılması gereken tutarın yüzde 10’u kadardır.

Kayıp fatura nasıl çıkarılır?

Faturanın aslı yani ilk nüshası kaybolmuş ise ikinci ya da üçüncü nüshadan fotokopi alınır ve “Aslı Gibidir” kaşesi basılarak yetkili kişiler tarafından imzalanır. Bu duruma maliyenin genel görüşü ise, kaybolan faturanın yerine kayıtlara uygun, noterden tasdikli bir örneğinin kullanılması mümkündür, yönündedir.

Adıma borç olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Ülkemizde bunun en büyük örneği e-Devlet kapısı oluyor. Eskiden vatandaşlar birçok resmi işlemi kurumlara giderek hallederken şimdilerde e-Devlet üzerinden yapabiliyor. e-Devlet’in en çok kullanılan hizmetlerinden biri de kredi kartı ve kredi borcu sorgulaması oluyor.

Elektrik faturamın ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

444 4 372 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir, daha önceki faturanızın üzerinde bulunan 10 haneli Sözleşme Hesap No ile borç sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E devletten arama dökümü nasıl alınır?

e-Devlet Kapısı’na şifre ve T.C. kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra e-Hizmetler bölümünden Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nu seçin. Bu kategorideki alt başlıklar arasında "Mobil Hat Sorgulama"yı tıklayın.

Eşimin Vodafone telefon detaylarını nasıl öğrenebilirim?

542 ya da 0 542 542 00 00 numaralarından birini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve dökümünüzün e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Maybe you are interested in:

paketimi nasıl öğrenebilirim türk telekom

Related searches

 1. Turkcell fatura SORGULAMA numarası
 2. Turkcell fatura sorgulama SMS
 3. Turkcell güncel fatura sorgulama
 4. Turkcell Fatura Ödeme
 5. Güncel fatura sorgulama
 6. Vodafone Fatura sorgulama numarası
 7. Turkcell fatura bilgi
 8. Turkcell Borç SORGULAMA

Leave a Comment