HAKKIMIZDA

Kariyer Polikliniği’nden franchise alarak kurulan Konya Kariyer Polikliniği, 2018 Şubat ayından bu yana hizmet vermekte olan bir eğitim ve psikolojik danışmanlık kurumudur.

Kurumumuzda psikoloji, sağlık, MEB egzersiz ve kişisel gelişim alanına yönelik eğitimler verilmektedir. Kurumumuzda verilen eğitimler ile bireylerin kendi gelişimlerine katkıda bulunmak amaçlanmakta ve günümüzün popüler mesleklerine sahip olabilme fırsatı verilmektedir. Kurumumuzda verilen eğitimler örgün ve online olmak üzere iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Uzaktan eğitim sistemimiz ile Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun internetin bulunduğu her yerden eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Konya Kariyer Polikliniği olarak sizlere Psikolojik Danışmanlık, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, EMDR Terapisi, GETAP (Dikkat Geliştirme Programı)  ve Aile Danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ;

Konya Kariyer Polikliniği olarak öncelikli misyonumuz; analiz ve sentez seviyesinde problem çözme yeteneğine sahip, hızla değişen ve gelişen dünyada gerekli bilgi ve becerilere sahip, her şartta bulunduğu ortama artı değerler katabilen profesyonel bireyleri hem sosyal yaşama hem de iş hayatına kazandırmaktır.

VİZYONUMUZ;

  • Konya Kariyer Polikliniği olarak, hayat boyu eğitim ve öğretim anlayışı ile uluslararası yetkinlikte bireysel, toplumsal ve kültürel alanda olumlu ivmeleri yakalamak, kişinin kendi öz değerlerinden hız almasını sağlayarak ulusal ve uluslararası düzeyde olumlu toplumsal bilinç oluşturmak,
  • Konya Kariyer Polikliniği olarak bireysel ve kurumsal bazda yaptığımız çalışmalarla hem bireylere hem de topluma çeşitli konularda global bakış açısı kazandırmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Konya Kariyer Polikliniği olarak temel değerlerimizden ödün vermeden,

  • Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz çağdaş işletim ve yönetim sistemimiz doğrultusunda kendimizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.
  • Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlar, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
  • Sosyal çevre ve insan ilişkilerini hep ön planda tutar, sağlıklı bir tanıtım mekanizmasıyla ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız.
  • Ekip ruhu, eğitim bilgisi ve araştırmacılığımız ile eğitim ve iş gücü yetiştirme konusundaki kalitemizi asla elden bırakmayız.
  • Bilgi birikimlerimizi sürekli değerlendirir, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir gelecek oluşturmaya çalışırız.
  • Çalışanlarımız ile eşit işe eşit ücret anlayışı içinde iletişim kurar, hiç bir çalışanımıza haksızlık yapmayız.
  • Eğitime ve çağdaş teknolojiye verdiğimiz önemin, bizlere her zaman daha iyiyi bulma ve verimli çalışma olanağı yarattığını unutmayız.
  • Sadece kendi içinde değil sektörün pek çok kurumunda da üreten, doğru ve zamanında karar verebilen, dürüst öğrenci ve yöneticiler yetiştirmenin gururunu taşırız.