Kupon nasıl kullanılır trendyol

Bunun için öncelikle, "Ürün detay" sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi yoksa aşağıdaki adımları takip ediniz. Sonra da ilk adım olarak ürünü sepete ekleyin. Daha sonra, sipariş özetinin hemen altında “İndirim Kuponu / Kodu ” alanına gidin. Kuponunuz varsa seçin ve “Ekle” butonuna basın.

Trendyol indirim kuponunu nasıl kullanırım?

Trendyol İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

 1. İstediğiniz ürünleri trendyol.com’daki sepetinize atın.
 2. Alışveriş tutarına uygun trendyol indirim kodunu seçin.
 3. Kodu bilgisayarınıza kopyalayın.
 4. Sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırın.

Trendyol indirim linkleri nasıl kullanılır?

Trendyol indirim kodları hesabım sekmesi altında yer almaktadır. Bu sekmeye erişmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra menüden Hesabım butonuna tıklamalısınız. Hesabıma tıkladığınızda karşınıza gelen indirim kuponlarım alanına tıklamalısınız.

Trendyol gel al noktası indirim kuponu nasıl kullanılır?

İlk Gel-Al siparişine özel olarak ve siparişini teslim aldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır. Kuponun tanımlandıktan sonra 1 hafta içerisinde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Trendyol kupon nedir?

Bu kupon tipinde, ürün sayfanızda istediğiniz ürüne özel kupon oluşturabilirsiniz ve ürünü ziyaret eden müşteriler o ürüne ait kuponu toplayarak alışveriş yapabilirler. Bu kupon tipinde aynı anda en fazla 3 adet kupon talebi oluşturabilirsiniz.

Trendyol indirim kupon kodu nasıl alınır?

Sipariş detaylarınızın hemen altında yer alan “İndirim Kodu/Kuponu” yazan bölüme Trendyol indirim kodunuzu girerek anında indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol hediye çeki ne işe yarar?

Hediye çekleri Trendyol.com’dan yapılan ürün alımları için kullanılabilir, Trendyol.com dışında kullanılamaz. Kullanım Trendyol hesabı ve internet erişimi gerektirir. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi yapılmaz, yeniden yüklenemez, paraya çevrilemez, değer karşılığında satılamaz.

Trendyol indirim kodu kaç haneli?

Hediye çeklerimiz fiziki olarak değil 20 haneli dijital kod şeklinde iletilmektedir.

Trendyol anlık indirimler nasıl takip edilir?

Ardından uygulamanın bildirimlerinin ayarlar kısmından açılması ve uygulamanın kişiye indirimler ile ilgili bildirim göndermesine izin verilmesi indirimleri daha kolay takip etmeyi sağlıyor. Öte yandan Trendyol’u sosyal medyadan takip etmek anlık indirimleri yakalamanın başka bir kolay yolu oluyor.

Trendyol Paylaş Kazan indirim kuponu nasıl kullanılır?

Paylaş kazan kuponunuzu kullanabilmeniz için Trendyol cüzdanınızda satın alacağınız ürün tutarı kadar bakiye olması gerekir. Cüzdanda yeterli bakiye yok ise sepet sayfasında kupon gözükmez. Bu durumda cüzdanınıza bakiye yükleyerek kuponunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Gel al noktasından alınca ne olur?

Gel al noktasına teslim edilen ürünler teslim edildiği anda teslim yapıldığına dair mesaj ve teslim alma kodu gönderiliyor. Alıcılar, trendyol gel al noktasına teslim edilen siparişlerini 3 gün içerisinde teslim almalıdır. Teslim alınmayan ürünler satıcıya iade ediliyor.

Trendyol da gel al noktası nedir?

Trendyol’dan yapılan açıklamaya göre, evde bulunmayan ya da evde kargo beklemek istemeyen müşterilerin tercihi olan Trendyol Gel-Al noktaları esnafın ek gelir kazanmasını sağlıyor. Müşteriler siparişlerini anlaşmalı esnaflardan ve kargo şubelerinden veya kargo otomatlarından 7 gün 24 saat kolayca teslim alabiliyor.

Trendyol gel al noktası olmak ne kadar kazanıyor?

Trendyol teslimat noktası ne kadar kazanıyor sorusu en merak edilen sorulardan birisidir. Trendyol ‘da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor.

Kupon ürün ne demek?

türkçeye fransızcadan geçen bir sözcüktür. müşteriyi, bir ürünü alması için teşvik amaçlı olan yazılı indirim kuponudur.

Trendyol teslimat noktası indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol, teslimat noktası seçeceğiyle yurt içindeki bazı teslimat noktalarında ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Örneği bir sipariş verdiniz, ev ya da iş adresi yerine teslimat noktasını işaretlediniz. Belirlenen teslimat noktasından ürününüzü kendiniz alırsanız, Trendyol’dan 20 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz.

Trendyol cüzdan indirim kuponu ne demek?

Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Trendyol cüzdanım ile yaptığınız her alışverişte ekstra %2 oranında bonus bakiye kazanıyorsunuz.

Trendyol hediye çeki nasıl alınır?

Trendyol indirim kodu nasıl alınır?

 1. Kuponburada.com sitesinde “Trendyol indirim kodu” sayfasına gidin.
 2. Trendyol indirim kodları arasından seçim yapın.
 3. “Kodu aktif et” seçeneğine basarak Trendyol indirim kodunu alabilirsiniz.

Indirim kuponu kısmına ne yazılır?

Mağazalar, indirim kodu kullanıldığı için elde edilen indirim oranını ve olası kargo ücretlerini sepet veya ödeme aşamasında doğal olarak müşterisine göstermek zorundadır.

Trendyol mega indirim kuponları saat kaçta?

Trendyol Mega Kupon Yanıltması Mega indirim kuponları oluyor her gün 18.00’da.

Hediye çeki ne işe yarar?

Hediye kuponları yapılan alışverişin belli bir oranına karşılık gelecek miktarda ödülü gösteren basılı kâğıt olarak tanımlanabilir. Satın alınan bir mal ya da hizmetin karşılığında verilen bir hediyedir. Hediye kuponu uygulaması çok geniş bir alanda kullanılan ve genelde ticari amaçlara yönelik bir uygulamadır.

Maybe you are interested in:

traktör nasıl kullanılır resimli

Related searches

 1. Trendyol kupon kodu
 2. Trendyol kupon nasıl Kullanılır
 3. Trendyol kupon kazanma
 4. Trendyol aktif indirim kuponu
 5. Trendyolmilla indirim kodu
 6. Trendyol kupon nedir
 7. Trendyol indirim kodu blogger
 8. Trendyol kargo bedava kodu

Leave a Comment