Paketimi nasıl öğrenebilirim türk telekom

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom kendi tarifemi nasıl öğrenebilirim?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu tutara vergiler, indirimler, son günlerdeki kullanımınız ve sabit ücret dahil değildir.

Türk Telekom hangi paketi kullanıyorum?

Türk Telekom Kısa Mesajla Paket Sorgulama “TARIFEM” yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Tarife ve paket bilgileriniz telefonunuza SMS olarak gelecektir. SMS ile kısa mesaj yöntemini kullanarak tarife ve paket bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Telefon paketimi nasıl öğrenebilirim?

Servis Bilgisi Abonelerin mobil hatlarında tanımlı İçerik Servislerini tek seferde öğrenebileceği ve kullanımlarını kontrol altında tutabileceği servistir. DURUMUM yazıp 5555’e SMS atılarak ücretsiz yaralanılabilmektedir.

Türk Telekom internet paketimi nasıl öğrenebilirim?

KALAN boşluk hizmet numaranızı yazıp 6606’ya SMS göndererek veya aşağıdaki kanallardan güncel kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz.

 1. Online İşlem Merkezi.
 2. Mobil Online İşlem Merkezi.
 3. 444 1 444 – Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
 4. Türk Telekom Ofis ve Mağazaları

Türk Telekom faturasız paketimi nasıl öğrenebilirim?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz. 5.

Türk Telekom paketim ne zaman bitecek?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip "FATURA" yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son döneme ait mobil fatura tutarınızı, son ödeme tarihinizi ve varsa ödenmemiş mobil faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom e fatura nasıl görüntülenir?

www.efatura.ttnet.com.tr adresinde abonelik bilgilerinizi girerek, son dönem faturalarınızın yanısıra geçmiş 5 aylık faturalarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom 3480 ne demek?

3480 Mindfulness art niyeti. Mindfulness cepte servis adında 25 Şubat 2021 tarihinde, bilgim dışında abonelik yapılmış. Bu aboneliği faturama yansıdığında gördüm. 3 Nisan 2021’de Türk Telekom ® müşteri hizmetlerini aradım. 3480 numaradan abonelik şeklinde mesaj geldiğini ve iptal etmelerini söyledim.

Türk Telekom en son kiminle konuştum?

Fatura görüşme detayına ulaşmak için Online İşlemler’e giriş yapmanız gerekmektedir. Fatura İşlemlerim” ana menüsünden “Görüşme Detayları” alt menüsü tıklanarak dönem bazlı veya tarih aralığı ile sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone tarifem ne?

Kısa mesaj ile tarife bilgileri ve kalan kullanım haklarını öğrenmek için yapılması gereken ise OZET yazarak 7000’e ücretsiz SMS göndermek.

Turkcell tarifem nedir?

Tarifemi nerden öğrenebilirim ve nasıl değiştirebilirim? TARIFE yazıp 2222’ye göndererek veya Online İşlem Merkezi’nden mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz.

Telefon tarifesi ne demek?

Tarife cep telefonu operatörlerinin daha çok müşterilerinin kullanım alışkanlıklarına göre belirledikleri fiyatlandırma sistemleridir.

İnternet paketini nasıl öğrenebilirim?

İnternet paketimde kalan kullanımımı nasıl öğrenebilirim? İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Ne kadar internet kullandığımı nasıl öğrenebilirim?

Bunun için Android telefonlarda ilk olarak Ayarlar bölümüne girmeniz gerekiyor. Ayarlar bölüne giriş yaptıktan sonra "Veri kullanımı" sekmesine basıyoruz. Buradan fotoğraftan da görebileceğiniz üzere belli bir tarih aralığına dair veri tüketimini görebilirsiniz.

* 124 nedir?

Tarifeden kalan tüm haklarınızı 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden de güncel kullanımlarınızı görebilir, fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Öğrenci tarifesi nedir?

Tarife Bilgisi Mobil Öğrenci Tarifesi’nde yurtiçi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 1,23 TL, yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 88,49 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom paket ne kadar kalan?

SMS ile Türk Telekom dakika öğrenme işlemleri 5555 numarasına kısa mesaj göndererek yapılır. “KALAN” yazarak 5555’e gönderdiğiniz kısa mesaj ardından, cep telefonunuza gönderilen bilgilendirme SMS’i ile kalan dakika bilginize aşağıda gösterildiği gibi ulaşabilirsiniz.

Hattın ne zaman kapanacağını nasıl öğrenebilirim?

Ayrıca, cep telefonunuzdan *166*5# yazdıktan sonra arama tuşuna basarak da kullanım dönemlerinizi sorgulayabilirsiniz. "Hazır Kart kullanım dönemleriniz en kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilecektir." şeklinde bir mesajın ardından gelen SMS ile kullanım dönemlerinizi öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom taahhüdüm ne zaman bitecek?

Türk Telekom taahhüt sorgulama 444 1 444 numaralı telefonu arayarak bilgi alınabilir. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını üzerinden taahhüt işlemleri hakkında araştırma yapılabilir. Telefonun arama yerine *124# yazarak arama yaptıktan sonra gelen ekrana önce 9 rakamını yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz.

Türk Telekom tarifem bitti ne yapmalıyım?

Tarife değişikliği için kullanabileceğiniz kanallar:

 1. 444 5 444’ten Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
 2. Türk Telekom Mağazaları
 3. SMS ile kısa kod gönderimi.
 4. Online İşlem Merkezi’nde Tarife ve Taahhüt İşlemleri.

Türk Telekom internet paketim ne zaman yenilenecek?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip GUNCEL yazarak 5555 ‘e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın.

E-fatura nereden görebilirim?

e-Fatura başvuru sorgulama işlemi, "efatura.gov.tr" adresi üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu web sitesine vergi kimlik numaranız veya TC kimlik numaranız (TCKN) ile giriş yaparak e-fatura sorgulama yapabilirsiniz.

Fatura Dökümü nasıl alınır?

Ayrıntılı fatura dokümanı talebinizi iletmek için şu adımları izleyin:

 1. 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak mobil, sabit internet, ev telefonu ve Tivibu hizmetlerinden size uygun olanı seçin.
 2. 10 haneli hizmet numaranızı, T.C. …
 3. Müşteri temsilcisine ayrıntılı fatura dökümü talep ettiğinizi iletin.

Türk Telekom internet 11 ne demek?

İnternet 11 ve 15 ise cihazların WhatsApp, Facebook, İnternet Tarayıcısı gibi uygulamalarda izlenilen reklam ve kullanımlae için kesiyor.

Türk Telekom 3480 nasıl iptal edilir?

Türk Telekom SIM Menü’de yer alan abonelikli servislerin iptal bilgileri abonelik başlangıç mesajlarında belirtilmiştir. İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222’ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Mindfulness servis aboneliği nedir?

MIND yazıp 3480’e göndererek abone olabilirsiniz. Mindfulness Cepte, zihinsel egzersizler ve stressiz yaşam hakkında eğitici video içeriklerine sınırsız erişim hizmeti sunan bir servistir. Aboneliginizi iptal etmek icin IPTAL MINDFULNESSCEPTE yazip 2200’a göndermeniz yeterli.

Mindfulness aboneliği nasıl iptal edilir Türk Telekom?

servis ucreti aylik 40tl’dir. uyeliginiz aylik olarak yenilenir. ıptal etmek icin ıptal mındfulness yazip 3480’a gonderebilirsiniz.

Telefon konuşma geçmişi nasıl öğrenilir?

Çağrı geçmişini görüntüleme

 1. Telefon uygulamasını açın.
 2. Son Kişiler’e. dokunun.
 3. Listenizdeki her çağrının yanında, aşağıdaki simgelerden birini veya birkaçını görürsünüz: Cevapsız çağrılar (kırmızı) Cevapladığınız çağrılar (mavi) Giden çağrılar (yeşil)

Maybe you are interested in:

nasıl tarot öğrenilir

Related searches

 1. Türk Telekom sorgulama
 2. Türk Telekom İnternet sorgulama
 3. Türk Telekom TL sorgulama
 4. Türk Telekom Mobil
 5. Türk Telekom Tarife sorgulama
 6. Türk Telekom Fatura sorgulama SMS
 7. Türk Telekom paket Yükleme
 8. Türk Telekom Paketleri

Leave a Comment