Paketimi nasıl öğrenebilirim turkcell

Tarifemi nerden öğrenebilirim ve nasıl değiştirebilirim? TARIFE yazıp 2222’ye göndererek veya Online İşlem Merkezi’nden mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Süper Tarife de neler var?

20TL* veya 25TL* yüklediğinizde her yöne 3 dakikası 75 kuruşa, 30TL* yüklediğinizde her yöne 5 dakikası 75 kuruşa, 50TL* yüklediğinizde ise her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşursunuz. 50 TL yükleyen Süper Tarifeliler ayrıca Turkcell’lilerle 1 hafta konuşurken kullanabilecekleri 2 saat bedava kazanabilirler.

Turkcell Tarife değişikliği için hangi numara?

Turkcell Tarife Kampanyalarını Nasıl Seçebilirim? Turkcell tarife değişikliği yapmak istediğinizde hangi paket ya da kampanyayı seçeceğinize karar vermek için Dijital Operatör uygulaması, turkcell.com.tr, 0 532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri ya da bir Turkcell Mağazası’ndan yardım alabilirsiniz.

* 159 nedir?

Kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan *159# tuşlayarak "ara" tuşuna basabilir ya da K urumsal Online İşlemler üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Turkcell TL sorgulama nasıl yapılır?

Hazır Kart Hattınızdaki TL miktarını hemen öğrenmek için tıklayınız. Ayrıca, cep telefonunuzdan *123# tuşlayıp, arama tuşuna başarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca adınıza devlete ödenen Telsiz Kullanım Ücreti güncel borç bakiyenizi öğrenmek için önce *100# yazıp ardından arama tuşuna basın.

Turkcell Süper 50 TL paketinde neler var?

Süper Tarife’de 50TL yükleyerek her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşabilir, üstelik Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca konuşmak için 2 saat bedava kazanırsınız. Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.

Turkcell yeni 8 GB paketinde neler var?

Fırsat Yeni 8 GB Paketi ile 8 GB internet, her yöne 750 dk, 100 SMS, BiP’te geçerli 1 GB, Dergilik’te geçerli 1 GB, TV+ ve Lifebox’da geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle! Bu tarife artık kullanımda değil! 28 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.

Tarifemi nasıl değiştirebilirim?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet "Geçebileceğim Tarifeler" sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Hattını Turkcell’e taşıyanlara kampanya var mı?

Yeni Turkcell’lilere özel Hoşgeldin 10 GB Kampanyası’nda her yöne 750 dakika konuşma, bol bol kullanacağınız 10 GB internet paketi, 100 SMS ve Bip’te geçerli 1 GB internet’e sahip olabilirsiniz. Size özel sunulan avantajlı GNÇ fırsat, Dev 150 GB, Platinum + Hoş Geldin gibi paketlerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell faturalı hangi Tarifedeyim?

Turkcell.com.tr anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Menüde en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda “Paket ve Tarifelerim” kategorisine tıklayın. Önünüze gelen sayfada kullanmakta olduğunuz paketinizi görebilirsiniz.

159 ücretli mi?

Kış mevsiminde sürücülerin yol durumları hakkında bilgi aldıkları ‘Alo 159 Ücretsiz Karayolları Bilgi Hattı’ 24 saat boyunca hizmet veriyor.

Vodafone kontör sorgulama kaç?

Özet Bakiye Servisi Paketinizde dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.

Kaç gb internetim var?

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

Telefonda kaç TL olduğu nasıl öğrenilir?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Turkcell kalan TL mi nasıl öğrenebilirim?

DAHA FAZLA

 1. Hesabım’a Turkcell Şifrenizle giriş yaparak.
 2. Cep telefonunuzdan *123# tuşlayıp arama tuşuna basarak.
 3. Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak.
 4. Turkcell Mağazalarına başvurarak.
 5. Turkcell WAP İşlem Merkezi’ndeki şifreli işlemler menüsüne Turkcell Şifre’nizle giriş yaparak kalan TL’nizi hemen öğrenebilirsiniz.

1 kontör kaç TL?

Parça Lira ( Kontör ) Fiyat Listesi

Turkcell Online Kontör LiraAlış FiyatınızTavsiye Satış Fiyatınız
50 Lira Türkcell48.98 TL51.00 TL
10 TL Haftalık Heryöne 50TL Nar9.88 TL11.00 TL
20 TL Aylık Türkcell ile 100 TL Nar18.88 TL21.00 TL
25 TL Aylık Her Yöne ile 100 TL Nar23.79 TL26.00 TL

Turkcell 50 TL yükleyince ne oluyor?

Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası kapsamında Gülümseten Aylık 1GB ve Gülümseten Günlük 1GB hediye seçenekleri bulunmaktadır. 50 TL ve üzeri TL yükleme yapan müşterilerimiz Aylık 1GB kazanacaktır. 5TL ve 20 TL arası yükleme yapan müşterilerimiz günlük 1 GB kazanacaktır.

Turkcell Süper Paket ne demek?

Ön ödemeli abonelere yönelik sunulan Süper tarife için yurtiçi kişiden kişiye her yöne olan konuşmaların ücretlendirme periyodu 60 sn olup, 1. sn’de 1,23TL olarak ücretlendirilecektir. Tarifenin yurt içi kısa mesaj servis ücreti ise 88,49 Kuruş/Mesaj olarak güncellenecektir.

Kafam rahat paketi nasıl yapılır?

Siz de 50 yaş ve üzerindeyseniz, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelip KAFAMRAHAT yazıp 5555’e SMS gönderin, Kafam Rahat Paket’iniz cebinize gelsin.

Yeni 8 gb ne anlama geliyor?

​Aşım derdi olmadan 4 hafta boyunca 8 GB İnternet Paketi ile internetin keyfini çıkarın! Yeni 8 GB Paketi’nden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir. Paket kotası bittikten sonra başka bir paketiniz yok ise kullanımlarınız durdurulur ve aşım ücreti yansıtılmaz.

UCLU 6 paketi nedir 55 tl?

Sevdiklerinizle ayda sadece 55 TL ödeyerek 1500 dakika konuşma, 500 SMS ve 250 GB internet kullanmak için MUTLU 1500DK yazıp 2200’a SMS ile gönderebilirsiniz.

UCLU 6 gb ne demek?

Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 6 GB Paketi ile sadece 45 TL’ye 6 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz.

Paketin süresi bitmeden başka paket yapılır mı?

Konuşma. Paket dakikalarımı bitirdiğimde yeni bir paket alabilir miyim? Aynı ay içerisinde mevcut tarifenize ek olarak Otomatik Paket satın alabilirsiniz.

Vodafone tarife düzenleme nasıl yapılır?

Tarifeni Düzenle butonuna tıklayın.

 1. Vodafone Yanımda menüsünden Tarifem ve Paketlerim bölümünü seçin.
 2. 3 Düzenle. Tarifeni Düzenle butonuna tıklayın.
 3. 4 Değiştir. Değiştirmek istediğiniz içerik kutusuna tıklayın.
 4. 5 Bitir.

Vodafone paket bitmeden paket yapılır mı?

Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

Maybe you are interested in:

numaramı nasıl öğrenebilirim turkcell

Related searches

 1. Turkcell bakiye sorgulama numarası
 2. turkcell paket sorgulama *159
 3. Turkcell kalan sorgulama
 4. Turkcell İnternet sorgulama
 5. Turkcell dakika sorgulama
 6. Vodafone Paket sorgulama
 7. Turkcell Paketler
 8. turkcell kalan dakika sorgulama *123

Leave a Comment